MENU
pl en

Nasza Misja


Jednym z najczęściej zadawanych nam pytań, jest pytanie o to - "Skąd wziął się pomysł na organizację szkoleń z branży IT, z zakresu serwisowania elektroniki, czy pozostałych realizowanych tematów?" Odpowiedź jest bardzo prosta. Głównym powodem jest to, iż obserwując sytuację w branży zauważyliśmy pogarszanie się jakości świadczonych usług zarówno przez serwisy elektroniki, serwisy komputerowe, firmy świadczące usługę opieki informatycznej, administracji serwerami czy odzysku danych. W wyniku tego słychać było coraz gorsze opinie na temat firm IT, serwisów i świadczonych przez nie usług. Następstwem takiej sytuacji jest brak zaufania Klientów do tego rodzaju usług, co na przykład w przypadku serwisów skutkuje zmniejszająca się ilość sprzętów oddawanych do naprawy.

Świadcząc przez wiele lat usługi z zakresu serwisowania laptopów czy obsługi informatycznej firm, utożsamiając się mocno z branżą nie mogliśmy pozwolić na taki stan rzeczy. Uruchomiliśmy i rozwinęliśmy Centrum Szkoleń sukcesywnie poszerzając ofertę szkoleniową, a naszą misją stało się podnoszenie kompetencji, wiedzy i umiejętności osób świadczących usługi w zakresie administracji sieci i serwerów, odzysku danych czy napraw sprzętu elektronicznego. Naszym głównym celem jest zerwanie ze stereotypem funkcjonującym o branży, według którego wykonujący usługę uczy się i zdobywa wiedzę na sprzęcie klienta. Po przebytych szkoleniach będą Państwo w stanie prawidłowo i profesjonalnie działać w obrębie wykonywanych prac. Przyczyni się to do obniżenia kosztów usług świadczonych dla Państwa Klientów oraz poprawy opinii na temat Państwa firmy czy całej branży, w której wspólnie działamy.

Oferujemy serię specjalistycznych kursów z branży IT i elektroniki. Kursy dotyczą zagadnień: z projektowania, konfiguracji i realizacji sieci teleinformatycznych, sieci CISCO, HUAWEI, VYOS, spawania światłowodów, z administracji serwerami Windows 2019 i serwerami Linux, z odzysku danych, z zakresu serwisowania i naprawy elektroniki, telewizorów LCD i telefonów GSM, z cyberbezpieczeństwa czy projektowania i zarządzania stronami internetowymi. Posiadamy świetnie wyszkoloną kadrę, dysponującą bogatym doświadczeniem w branży. Szkolenia realizujemy zarówno w formie stacjonarnej, jak i zdalnej. Nasze sale szkoleniowe są wyposażone w kompletny sprzęt niezbędny do przeprowadzenia wszelkich czynności związanych z kompleksową diagnostyką oraz naprawą urządzeń elektronicznych, dla szkolenia z elektroniki. Dla pozostałych szkoleń oferujemy w pełni wyposażone stanowiska, adekwatnie od tematyki. Dla uczestników zdalnych pełne wyposażenie szkoleniowe jest dostarczane kurierem przed szkoleniem. Tak by osoba odbywająca kształcenie zdalnie otrzymała identycznie wyposażone stanowisko szkoleniowe, jak uczestnicy stacjonarni. Szkolenia zdalne realizowane są w czasie rzeczywistym za pośrednictwem platformy ZOOM. Oferujemy naukę w kameralnych grupach (do 10 osób), aby jak najlepiej przygotować kursantów do pracy w niezmiernie trudnych i popularnych zawodach, jakimi są technik sprzętu komputerowego, specjalista serwisant elektroniki, elektromonter, administrator systemów i sieci itp. Cykle szkoleń: „Sieci teleinformatyczne”, „Administracja serwerami”, „Specjalista — serwisant elektroniki” i „Odzysk danych” zostały skonstruowane na podstawie wieloletniego doświadczenia w szkoleniu techników na potrzeby wewnętrzne oraz partnerów serwisowych. Od początku działania naszego Centrum Szkoleń ponad trzy tysiące sześćset osób ukończyło poszczególne kursy. Zadowolenie i trafność realizowanych szkoleń potwierdzają liczne opinie i referencje.

jeśli potrzebujesz informacji o szkoleniach, zadzwoń do nas!