Twój koszyk jest pusty!
- Zgoda
- Szczegóły
- O plikach Cookie
Naucz się konfiguracji klienta DHCP i PPPoE.
Dowiedz się jak bezpieczne nawiązywać połączenia z dostawcą usług internetowych (ISP). DHCP, i za co odpowiada protokół PPPoE.
+23% VAT
Start 29.10.2024
Zostało 5 miejsc
Formy płatności
Najbliższy termin szkolenia
Start 29.10.2024Koniec 30.10.2924
Forma
Szkolenie hybrydowe16 godzin dydaktycznych (2 dni)
Poziom
Poziom zaawansowanyOtrzymasz certyfikat ukończenia
Potrzebujesz pomocy?
Zamów bezpłatną konsultacjęUczestnik kształcenia po jego zakończeniu zdobędzie praktyczną wiedzę w zakresie zaawansowanych funkcji Mikrotik, takich jak centralne zarządzanie punktami dostępowymi, budowa sieci dla gości i limitowanie pasma. Dzięki szkoleniu poznasz podstawowe funkcje Ubiquiti, w tym konfigurację mostu bezprzewodowego, aktualizacje i przekierowanie portów. Szkolenie dostarczy praktycznej wiedzy z obsługi Synology – od instalacji systemu po konfigurację automatycznych backupów danych i współdzielenie folderów.
Zostaw swój numer, nasi konsultanci odpowiedzą na Twoje pytania.
Zamów bezpłatną konsultacjęRozwiń wszystko
Szkolenie realizowane jest w formie online za pośrednictwem platformy ZOOM w godzinach 08:45 - 16:00. Dzięki dużej infrastrukturze połączonej z działem logistyki, kursant otrzymuje na czas szkolenia drogą kurierską całe wyposażenie szkoleniowe potrzebne do realizacji kursu. Po zakończeniu szkolenia, sprzęt jest odbierany przez kuriera. Koszt transportu/wysyłki w obie strony wliczony jest już w cenę szkolenia.
Zajęcia prowadzone są w specjalnie do tego przygotowanych i przystosowanych salach.
Sala nr 1 składa się z 6 stanowisk roboczych, gdzie uczestnicy szkolenia zdobywają wiedzę teoretyczną i praktyczną.
Sala nr 2 składa się z 6 stanowisk roboczych, gdzie uczestnicy szkolenia zdobywają wiedzę teoretyczną i praktyczną.
Sala nr 3 składa się z 8 stanowisk roboczych, gdzie uczestnicy szkolenia zdobywają wiedzę teoretyczną i praktyczną.
Każdy kursant otrzymuje na czas szkolenia drogą kurierską całe wyposażenie serwisowe potrzebne do realizacji kursu. Stanowisko serwisowe składa się z:
Zaciskarka HT210n, MikroTik RouterBOARD D52G-5HacD2HnD-TC hAP ac2, Ubiquiti LiteBeam M5 5GHz 23dBi, LBE-M5-23 AirMax, TP-LINK Router/modem, TL-ARCHER VR400 v.2 VDSL/ADSL, AC1200,AP Wi-Fi 6 Wireless AX1500, NAS Synology ds218play, Kabel sieciowy skrętkan, Zaciskarka HT210n, Zaciskarka Krone, Patch Cord, Gniazdo natynkowe, Wtyk Rj45, Tester okablowania.
8:45 - Start szkolenia.
10:15-10:30 - Przerwa 15 min.
12:00-12:45 - Przerwa obiadowa 45 min.
14:15-14:30 - Przerwa 15 min.
16:00 - Koniec szkolenia.
Każdy kursant realizujący szkolenie stacjonarnie ma do dyspozycji kawę z ekspresu, ciastka, herbatę oraz wodę. Obiad jest wliczony w cenę szkolenia.
Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.
Aleksandra Dziadowiec
tel: +48 572-995-842
E-mail: adziadowiec@notemaster.pl
Jeśli potrzebujesz pomocy odnośnie wyposażenia stanowiska szkoleniowego nasz zespół służy pomocą 24 godziny na dobę.
Maciej Piela
tel: +48 518-115-526
E-mail: mpiela@notemaster.pl
Po ukończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzymuje certyfikat Notebook Master oraz zaświadczenie w wersji elektronicznej.
Certyfikat zawiera: imię i nazwisko uczestnika, nazwę kształcenia, liczbę godzin kształcenia, nazwę i adres organizatora, termin realizacji kształcenia, numer certyfikatu wraz z datą wystawienia, znak jakości MSUES oraz znak wpisu do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS).Ponadto po zrealizowaniu każdego z etapów kształcenia uczestnik otrzymuje zaświadczenie potwierdzające jego ukończenie. Dokument zawiera powyższe informacje oraz nazwę etapu.
Po kursie otrzymasz materiały szkoleniowe dzięki którym będziesz mógł wspomóc swoją wiedzę podczas samodzielnej konfiguracji czy też projektowania sieci.
Właściciel firmy Allkomp
Sieci komputerowe, światłowody, Mikrotik, zapewnienie dostępu do usług Triple Play opartej o technologię światłowodową. Naprawa sprzętu komputerowego oraz drobnej elektroniki: tablety, smartfony.
Wykształcenie wyższe – inżynier informatyk.