Pozycjonowanie Stron Internetowych

Celem szkolenia jest przekazanie praktycznej wiedzy na temat działań marketingowych w Internecie. Jest to zbiór przedsięwzięć pozwalających na biznesowe wykorzystanie popularności Internetu poprzez efektywne zarządzanie obecnością swojej marki (oferty, produkty, strony www)  online. Każdy element szkolenia jest ilustrowany przykładami oraz – case study.  Osoba, która ukończy powyższe szkolenie będzie mogła wykorzystać zdobytą wiedzę zarówno prowadząc własną firmę jak i pracując w dziale marketingu lub sprzedaży innych firm z branż produkcyjnych, handlowych i usługowych. Szkolenie zawiera również wskazania do dalszego pogłębiania swojej wiedzy i zdobycia branżowych certyfikatów.

Otwarte szkolenia z pozycjonowania stron internetowych organizowane są w siedzibie naszej firmy zgodnie z harmonogramem. Zapraszamy na szkolenie osoby indywidualne jak i instytucje oraz firmy chcące dowiedzieć się jak zaistnieć w świecie Social Media.

Zamknięte szkolenia z pozycjonowania stron internetowych świadczone są dla instytucji oraz firm w ilość oraz miejscu wskazanym przez zamawiającego szkolenie.